Mājas lapu izveide Dot IT

Individuālu programmatūru izstrāde

Individuāli risinājumi

Ikvienā uzņēmumā ir lietas, kuras varētu digitalizēt un padarīt ērtāk un ātrāk paveicamas. Dažādas uzskaites, informācijas apkopojums, rēķinu un noliktavas darbības. Mūsdienas uzņēmumi turpina veidot līgumus Word, atskaites Excel. Lai optimizētu šo procesu, Dot IT piedāvā izveidot individuālus programmatūras risinājumus Jūsu uzņēmumam.

Darbinieku atskaišu sistēma vai arī pilnvērtīga uzņemuma vadības sistēma. Mūsu veidotās sistēmas ir pieejamas jebkurā vietā pasaulē un no jebkuras ierīces.

Mūsu izstrādātās sistēmas tiek izmantotas valsts sektorā, kā arī privātos uzņēmumoms.

Web bāzētas programmatūras izstrāde prasa rūpīgu sagatavošanos. Lai spētu izveidot programmatūru, kura atvieglo uzņēmumam darbību, ir nepieciešams iepazīties ar uzņēmuma ikdienu. Mūsu speciālisti veic izpēti uzņēmuma darbībā, kā arī iepazīstas ar tā ikdienu, lai varētu izveidot pareizu programmatūras plānu.

Pēc visu darba procesu izpētes mēs varam sagatavot piedāvājumu. Piedāvājums ietver paredzamos darbus un precīzu programmatūras specifikāciju.

Programmatūra var tikt pielāgota izstrādes procesā, kā arī papildināta jebkurā laikā. Uzņēmumam augot, nav jāuztraucas par to, ka programmatūra var novecot. To vienmēr var papildināt ar jaunām iespējām un pielāgot izmaiņām uzņēmumā.